Zapraszamy do włączenia się w kolejną edycję akcji pomocy charytatywnej organizowanej przez Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowską Fundacja im. Św. Jadwigi wraz z Partnerami, którym dziękujemy za współpracę. W ramach akcji zbieramy: żywność o dłuższym okresie przydatności, środki czystości, artykuły higieniczne, słodycze.
Zbiórka trwa do 12 marca 2018r.
Następnie zebrane dary zostaną dostarczone na Ukrainę, aby jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi dotarły do osób potrzebujących, w tym rodzin wskazanych przez Parafię Katedralną ze Lwowa, do dzieci i młodzieży - podopiecznych hospicjum domowego, warsztatów terapii  zajęciowej i świetlicy prowadzonych przez Fundację "Dajmy Nadzieję", a także do mieszkańców Domu Miłosierdzia św. Zygmunta Gorazdowskiego dla osób starszych w Brzuchowicach.

Dary zbierane są w Liceum Ogólnokształcącym nr VIII we Wrocławiu przy ul. Zaporoskiej 71.

Istnieje także możliwość wpłat darowizn pieniężnych, za które zostaną zakupione odpowiednie artykuły.
Darowizny pieniężne prosimy przekazywać na konto Fundacji z dopiskiem "Pomoc Lwów":
49 1020 5242 0000 2902 0118 0504
Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowska Fundacja im. Św. Jadwigi Pl. Staszica 4, 50-221 Wrocław

W imieniu Kresowian serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc!

Poniżej link do strony Katedry Lwowskiej z podziękowaniami za pomoc mikołajkową:

wielkanocna paczka2 1